author צור קשר 09-8919123

טווח מחירים ממחיר עד מחיר

Compare Listings

שלומי חזות

סוכן נדל"ן at רימקס גנים

אני שלומי חזות סוכן נדל"ן מומחה ברי/מקס באזור השרון. מגיל צעיר אהבתי את עולם הנדל"ן, התעניינתי במכירה בקניה ובתשואות של נכסים שונים. התפקיד שלי בכל תהליך המכירה/קנייה הוא לגרום לשיפור בחיי המשפחה שרוצה להתפתח ולהתאים לה בדיוק את מה שהיא מחפשת וצריכה במינימום עלויות וסיבוכים. הדרך שלי לעסקה טובה נובעת מהמון אכפתיות, הבנה, מקצועיות, אמינות, יכולת לנהל משא ומתן בצורה מקצועית ומוצלחת ובשורה התחתונה, לתת את התוצאה הטובה עבור לקוחותיי במקסימום מחיר ומינימום זמן. לאורך כל התהליך עומדת לנגד עיניי הידיעה שהתהליך הינו משמעותי וחשוב מאוד עבור לקוחותיי אשר מאמינים בי וסומכים עליי. נותנים לי את הזכות לייצג את נכסיהם בבלעדיות בשיטה המצליחה שלי ואני מתייחסת לכך באחריות ובמקצועיות רבה. אשמח לעזור ולעמוד לרשותך בייעוץ, בשיווק, במו"מ ובכל עניין לאורך התהליך ואחריו.

View My Properties

רונית שיבק

סוכנת נדלן at רימקס גנים

שלום,שמי רונית שיבק אני גרה באבן יהודה, עובדת ברימקס גנים' בוגרת קורס זינוק לעסקים ובעלת תואר ראשון במדעי הרוח והחברה . אזור הדגל שלי הוא קדימה צורן.תל מונד.אני נותנת יעוץ במכירה/קניה של בתים , דירות , מגרשים. האני מאמין שלי הוא לעשות עיסקאות הוגנות שבהם כל הצדדים יוצאים מרוצים והכל תוך כדי ראיית הצרכים של הלקוח וחשיבה משותפת של כדאיות העיסקה ואף מתן יעוץ בלקיחת משכנתא מאנשי מקצוע אמינים.מזמינה אתכם ליצור קשר להתייעצות בכל עניין.

View My Properties

לי רומם

סוכנת נדלן at רימקס גנים

סוכנת נדל"ן ותיקה, מוכוונת ומקצועית בכל עולם הנדל"ן ובפרט בתחום המושבים בשרון ונכסים מניבים. לי, בת מושב כפר נטר, קרובה מאד לשטח ובעלת קשר בלתי אמצעי לשטח במושבים שבסביבה: כפר נטר, בית יהושע, אודים, עין ורד צור משה, משמרת וחירות.

View My Properties

טל בונדיאל

יועצת נדל"ן at רימקס גנים

נעים מאוד,אני טל בונדיאל, נולדתי וגדלתי באזור לב השרון, לפני כ- 5 שנים הצטרפתי למשרד רימקס גנים ואני בעלת ניסיון במכירות. במהלך שנותיי כיועצת נדל''ן בכירה ברשת הייתה לי הזכות ללוות משפחות רבות בתהליך הקנייה ו/או מכירה של ביתהם. עיקר ההתמחות שלי ביישובים בלב השרון: צורן- רמת אמיר, קדימה, תל מונד ואבן יהודה. נכסים צמודי קרקע וכמו כן פרויקטים יד 1 מקבלן.רכשתי יידע ולמדתי את התחום, בוגרת קורס זינוק לעסקים וחברה במועדון הזהב של רי/מקס ישראל (מועדון האקסלוסיבי של הסוכנים המובילים בארץ )המטרה שלי היא שלקוחותיי יגיעו לשלב ביצוע העסקה וחתימת החוזה אצל עורך דין כשהם מרוצים מהתהליך והעסקה. הדרך שלי לעסקה טובה נובעת בהמון אכפתיות, הבנה, מקצועיות, אמינות, יכולת לנהל משא ומתן ובעיקר לתת את התוצאה הטובה עבור לקחותיי במקסימום מחיר ומינימום זמן. לאורך כל התהליך עומדת לנגד עיניי הידיעה שהתהליך הנו משמעותי וחשוב מאוד עבור לקוחותיי אשר מאמינים בי וסומכים עליי. נותנים לי את הזכות לייצג את נכסיהם בבלעדיות בשיטה המצליחה שלי ואני מתייחסת לכך באחריות ובמקצועיות רבה.אשמח לעמוד לשירותכם ולייעוץ חינם,

View My Properties

אלכס בונדיאל

זכיין/מנהל at רימקס גנים

שלום. שמי אלכס בונדיאל נשוי ואב לשלוש בנות. במקצועי אני בעלים של משרד תיווך המתמחה באזור השרון. כמו כן אני עוסק בתיווך עסקאות נדלניות בבולגריה. לאור התשואות הגדולות מהשקעות נדל"ן בבולגריה הבקוש לנכסי מגורים ומסחריים עולה משנה לשנה. בעקבות הצלחות של לקוחות שלי בשנים האחרנות יכול אני להגיד עם יד על הלב כי השקעות בבולגריה , בין אם למגורים ובין אם למסחרי, נושאות תשואות מרשימות. במסגרת עבודתי אני מלווה את לקוחותי מתהליך בדיקת השוק ובחירת הנכס המתאים ועד לסגירת עסקה מוצלחת. כמו -כן אני מספק שירותים נלוים ללקוחותי גם אחרי רכשת הנכס כגון: מציאת בעלי מקצוע אמינים למטרות שיפוץ. ואף מציאת אנשים מתאימים לניהול נכסים מסחריים. אשמח להפגש לפגישת ייעוץ בלתי מחייבת. בברכה אלכס בונדיאל.

View My Properties

רועי שריר

זכיין/מנהל at רימקס גנים

View My Properties

דרור זיגל

סוכן נדל"ן at רימקס גנים

אני דרור זיגל, גר בתל מונד. בוגר קורס זינוק לעסקים של רימקס ישראל. שנים רבות מתעניין וחוקר את תחום הנדל''ן. כיום אני סוכן במשרד רימקס גנים המשרד המוביל בלב השרון. אזור ההתמחות שלי בישובים: תל מונד, קדימה וצורן. המטרה שלי היא שלקוחותי יגיעו לשלב ביצוע העסקה וחתימת חוזה אצל עו''ד כשהם מרוצים מהתהליך והעסקה. יש לי את כל הכלים, הידע והמקצועיות על מנת לבצע עסקה מוצלחת כאשר שני הצדדים מרוצים. הדרך שלי לעסקה טובה נובעת מהמון הבנה, מקצועיות, אמינות, יכולת לנהל משא ומתן ובעיקר לתת את התוצאה הטובה ביותר עבור לקוחותי ולהגיע למקסימום מחיר במינימום זמן.

View My Properties