נדל"ן אבן יהודה

בתים באבן יהודה

בתים למכירה באבן יהודה

מגרש אבן יהודה

מגרשים באבן יהודה

דירות באבן יהודה

דירות למכירה באבן יהודה

תיווך באבן יהודה

 

אם חשבתם  לקנות  נדל"ן באבן יהודה, או נדל"ן בכלל,  הרי שמן הסתם שאלתם את עצמכם: האם לעשות זאת על ידי פנייה ליועץ נדל"ן, או שמא עדיף לקנות לבד? מדוע לשלם עמלה ליועץ נדל"ן, אם אתם יכולים לעשות זאת באופן עצמאי? האם לא כדאי לחסוך את העמלה, לעיתים עשרות אלפי שקלים, ולחפש נכס בעצמכם? האם אתם יכולים או רוצים לעשות זאת באופן עצמאי? מה עדיף מבין השתיים? האם שווה לכם לבזבז כל כך הרבה זמן בחיפושים, או שעדיף לחסוך את כאב הראש ולפנות ישירות ליועץ נדל"ן?  ועוד שאלות כגון אלה…

במאמר זה אנסה לענות על שאלות אלה, ואנסה לעמוד על תפקידי יועץ הנדל"ן, מנקודת המבט שלנו, כאנשי מקצוע.

אם עלה בדעתי לרכוש נכס נדל"ן באבן יהודה, (אבן יהודה מציעים מגרשים רבים לצד שירות ובתים), העמלה שתידרשו לשלם ליועץ הנדל"ן, יכולה לסכום לא מבוטל. לא פלא אפוא, שחלק מן הקונים מעדיפים לחפש נכס בכוחות עצמם, ולחסוך את העמלה, שהיו צריכים לשלם,  אם היו פונים ליועץ נדל"ן.

סיבה נוספת לחיפוש נדל"ן באבן יהודה באופן עצמאי, ולא על פי יועץ נדל"ן, הינה תפישת הקונים את יועץ הנדל"ן  כ – "מאכר". יועץ הנדל"ן נתפש כמי שמעוניין רק לסגור עסקה, על מנת לקבל את העמלה. ועל מנת  שזה יקרה, ולא אחת אינו מוסר נתונים באופן מלא, לגבי הנכס. לעיתים אף מטה אנשים, על מנת ליפה את התמונה…

מה גם שלאחר סגירת העסקה, על פי תפישת הלקוח, יועץ נדל"ן נחפש אותו, כאילו לא היה קיים….

ישנם מספר קשיים, לקנייה ללא יועץ נדל"ן. האחד, הערכה לא נכונה של מחיר הנכס. דבר שעלול להוביל להפסד כספי ניכר, לעיתים הרבה מעבר לגודל העמלה, שהיה מקבל יועץ הנדל"ן….

חסרון נוסף שעלול להיות, הינו חוסר אינפורמציה נכונה ומלאה לגבי הנכס עצמו. כמו גודל המגרש, תשלומים שהמוכר חייב בהם, חריגות בניה וכו'… במקרה שכזה, אתם הקונים מבזבזים זמן רב, מאחר ובסופו של דבר לא תתקיים עסקה. זאת בשל העובדה,  שרק בסוף התהליך, בחתימת חוזה, מתבררים הנתונים האמיתיים לגבי הנכס…

היתרונות ברכישת נדל"ן באבן יהודה בעזרת יועץ נדל"ן  מבחינה מקצועית

היתרונות ברכישת נכס בעזרת יועץ נדל"ן המועסק בסוכנות תיווך באבן יהודה הינם רבים.

  • יתרון ראשון הינו כמות הנכסים בבלעדיות שיש למשרד אותו הוא מייצג, ביחד עם היצע נכסים גדול. על מנת שתוכלו לראות נכסים אלה, אתם חייבים לפנות ליועץ נדל"ן ממשרדנו.
  • יתרון נוסף, הינו חיסכון בזמן שלכם. זאת על ידי בירור צרכים מדויק שלכם, מיד יועץ הנדל"ן. בדרך זו, סיווג הנכסים הופך להיןת ממוקד ויעיל, ואתם הקונים ����������י����ים רק ��������ו��ם נכסים רלואנטיים שעונים לדרישות שלכם.
  • יועץ הנדל"ן מתמחה באזור שבו הוא עובד. יש לו הידע והאינפורמציה לגבי האזור, לגבי התב"ע, לגבי מוסדות הציבור השונים, תכניות ��תי��יו������ ועוד.ברור מאליו, שאינפורמציה זו חשובה לכם הקונים, כשאתם רוצים לרכוש נכס בכלל, או נדל"ן באבן יהודה, בפרט.
  • התמחות של יועץ במכירת בתים באבן יהודה, מובילה להכרה ולהבנה נכונה של השוק.  הוא יודע איזה נכסים נמכרו באזור, ובאיזה מחיר הם נמכרו. דבר זה יבוא לידי ביטוי בתימחור מדויק של הנכס, אותו אתם מעוניינים לרכוש. דבר שיוביל לחיסכון כספי בעת רכישת הנכס.
  • ליועץ הנדל"ן יתרון ברור בניהול מו"מ מול המוכר.  הן בשל העובדה שהינו בעל נסיון בניהול מו"מ, משום שהוא ניטראלי. באופן זה ניהול המו"מ הוא תכליתי, ומשיג את התוצאה הרצויה. לעומת זאת, אם אתם הקונים תנהלו את המו"מ, ארי שתהיו מעורבים אמוציונאלית… ( בכל קורס הניהול מו"מ, מתגישים את חשיבות של טייטראליות בניהול מו"מ, על מנת להגיע לתוצאה טובה, בסופו של דבר ).
  • טיפול בקונים מצד יועץ הנדל"ן, הינו נטראלי. יועץ הנדל"ן נותן מענה לכל אספקט שנוגע לרכישת הנכס. זאת בשל היכרותו את בעלי המקצוע השונים:  כמו מוביל דירות, מהנדסים, מעצבי פנים, נגרים, עו"ד וכיוצא באלה. כמובן שבשל הככרותו של יועץ הנדל"ן את אנשי המקצוע הללו, המחיר שתקבלו אתם הקונים, זול בהרבה, לעומת אם הייתם פונים אליהם ישירות. קרי, עבורכם הדבר בא לידי ביטוי, בחיסכון רב בזמן ובכסף …וכן ��ה��נ�� הפוטנציאל האמיתי של הנכס…
  • סיוע  בנושא הפיננסי –�� קרי בנקים למשכנתאות. יועץ הנדל"ן באבן יהודה, פועל בשיתוף מעולה עם כל הבנקים למשכנתאות. מא������ וכך, הרי ��באפשרותו לתת לכם תשובות לגבי אפשרויות המימון השונות עבורכם. ����ד עם זאת, ��"י ה��נייתו אתכם ל��נק, תקבלו תנאים טובים יותר באם הייתם פונים לבנק ישירות בכוחות עצמכם. גם כאן החיסכון בזמן ובכסף אינו בטל בשישים…

סיכום רכישת נדל"ן באבן יהודה

בהתחשב במחירי הנדל"ן באבן יהודה,  על פניו, העמלה שמבקש יועץ הנדל"ן הינה נמוכהה מאד. היא ��������יע��  לעשרות אלפי שקלים, סכום נכבד לכל הדעות.

קונים שמחליטים לקנות דירות באבן יהודה בכוחות עצמם, בדרך כלל עושים זאת, על מנת לחסוך את תשלום עמלת תיווך זו. יחד עם זאת, לאור הניסיון, לא אחד יצא, שמה שעולה בזול, סופו יעלה ביוקר. זאת משום שלקונים לא היו כל נתונים המדויקים לגבי הנכס. כך שבסופו של דבר, בזבזו הקונים זמן וכסף לריק.

לעומת אלה, יש את הקונים הניגשים ישירות ליועץ הנדל"ן. כאנשי מקצוע – כיועצי נדל"ן במשרד רימקס גננים אבן יהודה, אנו  מחויבים לכללי האתיקה. ואם חלילה עברנו עליהם, ניתן לתבוע אתנו בגין נזקים שנגרמו לכם הקונים. יתרה מכך, רישיוננו עלול להיפסל, באם אכן יסתבר שפעלנו שלא על פי החוק…

כאיש מקצוע הבקיא בתחומו, יועץ הנדל"ן חוסך לכם הקונים זמן וכסף בכל שלב. בין אם בהשגת מחיר מדויק של הנכס, בין אם בעמלת עו"ד נמוכות ( כי עוה"ד עובד עם כל הלקוחות של המשרד). בהשגת תכניות מהירה מהוועדה ל��נ��������ין. ����ח��ז נמוך יחסית בהחזר המשכנתא ( גם כאן הבנקים מקבלים מהמשרד הפניות רבות )… חיסכון בפנייה לאנשי מקצוע שונים, במקרה הצורך ועוד. יוצא אפוך, שבסופו של דבר, החיסכון, הן בזמן והן בכסף כתוצאה מעבודתו של יועץ הנדל"ן, אכן מצדיך כל שקל שהוא מקבל.

אמנם, בסופו של הדבר ההחלטה היא שלכם באם לפנות ליועץ נדל"ן או להחליט לרכוש נכס בעצמכם…

אבל בינינו, האם יש לכם ספק מה עדיף ?!…

צלצל עכשיו 09-8919123 ונמצע עבורך נדל"ן באבן יהודה המתאים למה שאתה מחפש עבורך ועבור משפחתך

Compare listings

לְהַשְׁווֹת